Lingua Riga zems apmācību līmenis
Publicēts 11. janvārī, 2012.
Uzsāku mācības ar NVA kuponu šajā iestādē, vadoties pēc tā,ka neatradu sliktas atsauksmes un skolotāji esot angļi, sevis paarbaudīšanai izpildīju testu, taču arī to vajadzēja prasīt, tiku - Higer/ Upper Intermediate grupā, taču kad uzsāku mācības ,izrādījās,ka mācības ir daudz primitīvākas, nekā es cerēju, visu mācību laiku atkārtojām jau zināmo gramatiku, runāt praktiski nerunājā, video neskatījāmies, audio failu nebija, taču trakākais,ka NEKĀDI mācību materiāli arī netika izdoti- mums būšot kopijas, kuras pasniedzēja kopēja no savām grāmatām, taču arī tās nedrīkstēja pārsniegt kā 4-as uz cilvēku.

 

Grupā bija gan Advanced līmenis, gan 4 cilvēki no Business kursa, gan meitene,kas vispār nebija ar NVA kuponu,bet nāca par maksu.. 

Praktiski nekas no paredzētās ES programmas netika veikts,ne prezentācijas, ne dialogi, ar kādām zināšanām uzsāku, praktiski ar tādām pat beidzu,tikai nedaudz atsvaidzinātām... 

Pasniedzēja vispār nebija informēta par to,kādu līmeni viņa apmāca, līdz kādam datumam ilgst nodarbības un kas mums ir jāpasniedz, viņai netika piešķirts pat darba līgums un tika biedēts par naudas sodu,kas jāmaksā būs,ja nāks gaismā,ka viņai nav izdots darba līgums.. 
Vēlāk atklāju,ka šī firma pastāvīgi meklē jaunus pasniedzējus..: 
http://www.linguaplusriga.com/your-career-is-here?action=export_pdf 

Kur paliek ES piešķirtā nauda, mistika, jo pārbaudes no NVA nāca tajā laikā,kad mūsu nodarbības bija beigušās- tas tik liecina par to,ka mūsu valstī sekmīgi atmazgā ES naudiņu un visi ir uz vienu roku, nevienu neinteresē,kā reāli notiek apmācība un naudas praktiska pielietošana!


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: