Mary Cohr skaistuma institūts - murgs!
Publicēts 23. martā, 2010.
Pagājušo nedēļu biju uz sejas tīrīšanu salonā Mary Cohr/Ergoline pie kosmētiķes Benitas. Rezultātā kosmētiķe runā bez apstājas, bet darbs absolūti neprofesionāls - sākot ar to, ka seju vispār netīrīja ar rokām kā to dara citos salonos, bet liek tikai maskas un maskas -vienu pēc otras!!!

Kad paskatijos spoguli rezultats bija sausminoss-uz sejas un matos bija palikusas maskas paliekas un seja tada pati ka pirms tam!!! Esmu bijusi daudzos salonos bet sis apmeklejums parspeja visus, garigais sabojats uz visu dienu ne vien nekvalitativa darba, bet ari cenas del, kas nav no zemakajam!!! Turklat vel uzbazigi tik piedavats pirkt salona kosmetiku un ne jau tapat vien garam ejot, bet tiesi pie vinas, jo vinai jau redz no ta procenti nakot!!!  

 

Es saprotu ka kriize un katrs censas ka var, bet kada interese zvanit sliktai kosmetologei lai speciali NO VINAS nopirktu kreminu ja pa to pasu cenu varu nopirkt tapat salona!!! AAA un vel pec tirisanas vina jau staveja ar kalendaru roka jau pierakstitu nakamo viziti pie vinas un galvenais-jau pec nedelinas jo si magiska procedurina jaatkarto katru nedelu ha ha to var iestastit 7 gadigam bernam ne man. 

Mīļā Benitas kundze, ja jūs veiktu kvalitatīvu darbu, tad varbūt cilvēki pie jums nāktu tāpat un nebūtu jābāžas virsū ar saviem pakalpojumiem, jo ne tikai jūs vēlaties nopelnīt, klienti vēlas maksāt un saņemt cenai atbilstošu kvalitāti!!! Kauns!!!


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: