Maxima attieksme pret klientu
Publicēts 9. janvārī, 2012.
Kadu laiku atpakal iepirkos Limbazu lielaja Maxima. Pie kases konstateju ka cena precei neatbilst un luzdu lai kasiere man pardod preci par tadu cenu kada ir noradita cenu zime, uz ko vina atteicas un teica ka ta nav ista cena jo svitru kodz esot cits. ta ka saja plaukta citas preces nebija ka si lidz malam piebazta es teicu lai nonem cenu un lai beidz manit cilvekus. veikala un ejot atpakal pie kases, kasiere . Kad pajautaju vai varu satikt veikala vadibu man atbildeja ka tur eot un tiesam netalu no kases stav jauns virietis kurs izradas vaikala vaditajs.

Meginaju vinam iestastit ka velos iegadaties preci par tadu cenu kada ir noradita cenu zime uz ko man skaisti atbildeja , ka vins neesot ieintereset man kaut ko pardot. Ar to man ari pietika un pajautaju kur var uzrakstit sudibu. Ta ka rakstiskas sudzibas vini nepienem bet gan tikai telefoniski tad vairakas reizes zvaniju tu, tacu izradas ka vinu reizi mana sudziba netika registreta otru reizi dosot zinu pec nedelas un tresaja reize vienoja no viena pie otra bet ta atbildi es neesmu sanemusi par so attieksmi. Ja veikala vaditajs nav ieinteresets kaut ko pardot tad nav jau brinums par pardevejam. Varu ieteikt sim vaditajam kurs man neko ieintereset pardot iet slaucit to stavlaukumu un Limbazu pilsetas ielas jo ziniet tur nekas nav japardod! 
Gandriz aizmirsu -tie sapelejusie sieru gabali un desaslunki izskatas briesmigi tajos plauktos!

Komentāri (4)
Gjunits: Vienīgais, kas šeit ir briesmīgs, ir tava rakstītprasme
10/01/2012 17:44
Zandis: Šokējoši!
12/01/2012 00:11
Zakjiss: Iemācies rakstīt....
14/01/2012 17:23
Marina: Tas, ka cena pie kases nesakrīt ar plauktā norādīto - nav kasiera vaina. Kasieris nevar pārdot preci par tādu cenu , kādu klients vēlas. Lūgums iegaumēt - vienmēr salīdzinām cenu zīmes un preces svītrkodus , tad pašam pircējam nebūs vilšanās ( cenu zīme vienkārši var nobīdīties).
18/03/2012 00:08
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: