Paldies par sabojātajiem svētkiem!
Publicēts 25. jūnijā, 2010.
23.06.2010 es nolēmu aizbraukt uz laukiem. Nopirku biļeti Zemitāni-Seda un gaidīju vilcienu Rīga-Valga, kuram Zemitānos bija jāpienāk 14.03.

Pienāca vilciens no Rīgas, es un vēl kādi pasažieri 10 palika "gribot", jo iekāpt vilcienā nebija iespējams! Vilcienam bija trīs vagoni un visi stāvgrūdām pilni!

Vai tiešām Pasažieru vilcienā strādā tādi debīliķi, kas nesaprot, ka svētku dienās pasažieru plūsma palielinās trīskārtīgi!

Pasažieru vilciens brēc, ka viņiem nav naudas, bet 23.06.2010. jums bija iespēja nopelnīt, bet jūs paši darāt visu lai ar jums neviens nebrauktu!

Es Pasažieru vilciena direktora vietā atbrīvotu no darba tos cilvēkus, kuriem jārūpējas par vilcienu garumu un vagonu skaitu tajā!

Atgiežot biļeti kasē-kasiere arī bija sašutusi, ka es esot nokavējusi vilcienu un tagad gribu dabūt naudu atpakaļ! Kā es varēju nokavēt, ja stāvēju uz perona vēl 10 minūtes pirms vilciena pienākšanas. Tikai ar draudiem par sūdzēšanos, viņa negribīgi paņēma šo biļeti atpakaļ! Pirms tam vēl teica, ka varot braukt vakarā ar Valgas vilcienu. Es gan atbildēju, ka 10 gadus neesmu braukusi ar vilcienu un vēl tik pat nebraukāšu! Rezultātā bija sabojāta svētku noskaņa un garastāvoklis, kā arī pazaudēts laiks!

Protams uz svinēšanu es tiku, jo aizbraucu ar autobusu!

PASAŽIERU VILCIENA VADĪBA-MĀCATIES NO KONKURENTIEM, AUTOBUSI UZ TO PUSI BRAUCA AR 30 MINŪŠU INTERVĀLU!


Komentāri (2)
Zandis: Tava braukšana ar autobusu bija reāls pliķis sejā sistēmai.
25/06/2010 19:29
LOL: interesanti ir tas, ka pēc 1188.lv datiem autobusi Sedas virzienā brauc tikai DIVAS reizes dienā.. cik var dirst? pašiem nenāk vēmiens no šitiem rakstiem?
26/06/2010 10:43
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: