WEB CREDIT - potenciālo kredītņēmēju maldināšana
Publicēts 24. decembrī, 2010.
WEB CREDIT - viena no daudzajām kredītfirmām, kas sola ātrus kredītus bez galvojumiem, bez izziņām, u.tml. Starp solījumiem ir arī sekojošs apgalvojums - "Saņem 250.00 LVL + Komisija 0.00 LVL = Atdod 250.00 LVL"

Taču patiesā situācija izrādās tāda, ka komisija tomēr ir, tā ir 1 % no pieprasītā aizdevuma summas. Piemērā minētajā gadījumā tie ir 2, 50 Ls, kas ir jāsamaksā it kā par pieteikuma izskatīšanu. Kad sazinājos ar kredītfirmu, tās pārstāvis cenšas iegalvot, ka šī komisija nav tā komisija, jo šī esot paredzēta līgumā. Protams, līgums to paredz, taču firma lepni rotājas ar paziņojumu, ka PIRMAIS AIZDEVUMS BEZ KOMISIJAS. Jau šajā brīdī tā ir, labākajā gadījumā, maldināšana.

Bez tam, lai piereģistrētos, šai firmai ir jāpārskaita 0, 49 Ls, it kā, lai identificētu savu bankas kontu. Tam varētu pietikt arī ar 1 santīmu, kā to paredz citu firmu noteikumi. Šajā, piemērā dotajā, gadījumā jau ir samaksāti 2, 99 Ls, un tas ir tikai par cerību izskatīt pieteikumu. Kad piezvanu uz firmu, lai apjautātos, kāds ir pieņemtais lēmums, atbilde ir, ka nauda vēl nav ieņākusi kontā. Seko ieteikums pagaidīt, turklāt, visticamāk, nākošo dienu. Bet jau pēc 2 - 3 minūtēm izveidotajā profilā parādās firmas paziņojums, ka "Esam izskatījuši Jūsu pieteikumu un diemžēl mūsu kompānija atsakās izsniegt Jums kredītu. Web credit kompānija ir tiesīga neargumentēt savu lēmumu saskaņa ar līguma punktu 2.3. Ceram uz Jūsu sapratni un veiksmīgu tālāku sadarbību. "

Tātad šī firma izskata un "kvalitatīvi" izvērtē kredīta pieteikumu 3 minūtēs. Turklāt absolūti ne ar ko nepamato, aizbildinoties ar to, ka līgums viņiem paredz šādas tiesības. Paredz jau, protams. Runa ir tikai par to, ka šādos gadījumos "normālas", pieredzējušas un ar godīgu attieksmi strādājošas kompānijas tomēr informē klientu par atteikuma iemesliem, turklāt iesaka arī savus variantus - samazināt summu, pagarināt termiņu, vai tamlīdzīgi.

Savukārt šī firma, WEB CREDIT, nopelna tieši uz to, ka cilvēki piesakās kredītam - pēc viņu pašu piedāvātā piemēra uzstādījuma, sanāk, no katra kredītpieprasītāja viņi nopelna 2.99, pat neko nedarot - nedz izvērtējot klientu, un kur nu vēl - piešķirot kredītu! Izskatās pēc ļoti veiksmīgas ne tikai maldināšanas, bet pat vairāk - krāpšanas - shēmas, jo, iespējams, firmai nemaz nav nodoms kādam kredītu izsniegt, bet gan tikai iekasēt komisiju par ieskatīšanu.

Tādēļ ļoti iesaku izvēlēties citas firmas, jo, par laimi, ir arī kompānijas ar godīgu un atklātu attieksmi pret klientu.


Komentāri (2)
Delfins: Normāli būtu, ja vispār pirms kaut ko sāk darīt (pārskaitīt), jāiepazīstās ar līguma nosacījumiem. Ja nedod, tad jāsūta 9st tālāk..
24/12/2010 21:54
Zandis: Šokējoši!
25/12/2010 12:25
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: